2010 m. sausio 2 d., šeštadienis

Su Naujais! Geresniais!

Pirmiausia, su Naujais atėjusiais metais! Labai linkiu, kad visiems (kartu ir man bei mano artimiesiems) jie atneštų daugiau visokio gėrio (nebūtinai tik materialinio), ko praėjusiais metais pagailėjo. :) Ir kad greičiau baigtųsi ta visų minima ir išgyvenama krizė (sunkmetis ar ekonomikos atokvėpis - kaip pavadinsi, taip nepagadinsi) - tiek finansine, tiek emocine bei moraline prasme. Gal ir per daug aukštom frazėm čia kalbu, bet iš tiesų jaučiu, kad dabar ir pati susiduriu su emocine krize, kai visi jausmai yra paveikti išorinių aplinkybių ir viską jaučiu ne taip, kaip turėčiau ar norėčiau. Bet gal viskas netrukus pasikeis ir nauji metai atneš naujus pokyčius į mano gyvenimą. :)

Apibendrinant praėjusius metus galiu pasakyti taip: patys blogiausi metai ever! Atrodo, prasidėjo 2009-ieji kaip ir visi kiti, bet nuo pat sausio pradėjau ristis žemyn. Ir jei anksčiau visada, jei sapnuodavau laiptus, tai lipdavau jais aukštyn, o praėjusiais metais analogiškuose sapnuose kritau nuo jų ar lipau žemyn. Taip ir buvo... Deja... Kituose sapnuose netikėtai dingdavo automobilis, kuriuo važinėju darbo reikalais, arba (kaip praėjusios nakties sapne) dingo visas segtuvas su įmonės sutartimis, pagal kurias teikiamos paslaugos klientams. Po tokių sapnų atsibudusi suprantu, kad taip tęstis negali - reikia baigti su šituo darbu, nes mano galvoje jis jau dingsta. ir jei anksčiau prie šios įmonės, kolektyvo buvau emociškai prisirišusi, tai dabar mintyse esu visiškai laisva. Niekas manęs nesieja nei su šituo darbu, nei su miestu, kuriame dabar gyvenu. Vienu žodžiu, esu ne savo rogėse. Tik kaip atrasti tas savąsias?..

Aišku, turbūt nereikia čia minėti visų metų įvykių, kurie mane liūdino. Jų buvo daug, bet galiausiai, juk tie visi blogi dalykai privertė mane susimąstyti, kad nuo naujų metų turiu keisti savo gyvenimą. Ir reikia keisti iš esmės. Bent jau to labai norėtųsi. Noriu gyventi kitoje šalyje, noriu net pakeisti darbo sritį, noriu patirti tai, ko iki šiol nepatyriau. Bet, kaip sakoma, reikia "nespausti" likimo ir lengvai siekti tikslo, per daug nesikišant į įvykių eigą. Aš taip ir darau. Tik kol kas matau, kad viskas klostosi kiek kitaip, nei norėtųsi giliai širdyje. Na, bet turbūt taip ir turi būti. :)

Dar sutikdama naujus metus, galiu paminėti kelis praėjusių metų įvykius, kurie buvo įdomūs, malonūs, smagūs ar kokie kitokie, keliantys teigiamas emocijas. Taigi:
1. Du kartus nukeliavom į Šarm el Šeikh'ą - pasišildėm, pailsėjom. Aš pasisėmiau energijos iš saulės ir įkvėpiau jos šilumos. :) Tiesa, piramidžių taip ir likom nepamatę - pasilikom kitam kartui. :) O jis tikrai bus. Jau ketvirtas. :)
2. Pradėjau mokytis arabų kalbą. مرحبا :) Tik nežinia, ar po vieno kurso sieksiu arabų kalbos žinovės aukštumų. Sunki kalba ir reikalaujanti daug daug, labai daug darbo namuose. O šiuo metu namų darbai - tai ne mano arkliukas.
3. Pradėjau rašyti blog'ą. Ei, man tai jau įvykis.

Tik tiek??? :( Turbūt. Jei dar ką atsminsiu, papildysiu. Bet iš tiesų turbūt itin svarbus dalykas yra tai, kad (kokie metai bebūtų) šalia manęs visada yra mylimas ir mane mylintis žmogus, į kurio petį galiu pasiremti ne tik tada, kai kuo nors džiaugiuosi, bet ir tada, kai man sunku. Jei ne jis, nežinau, kaip aš - Ožiaragis - bučiau išgyvenusi tokį nuosmukio laikotarpį.
Ačiū, mylimasis tau už tai, kad esi šalia. :*

O pabaigai tai, kas suteikia ramybės. Jeigu ką, čia ne į vaizdus reika žiūrėti, o užsimerkus įsiklausyti. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą